Atradius podzieli się prognozami na temat przyszłości handlu międzynarodowego

0
62

Atradius rozpoczyna cykl webinariów dla przedsiębiorstw na temat przyszłości handlu międzynarodowego. Na temat niepewności i wyzwań, które przed biznesem na całym świecie stawia kryzys gospodarczy wywołany pandemią Covid-19 będą rozmawiać eksperci, praktycy biznesu oraz przedstawiciele świata nauki.

– Przedsiębiorstwa na całym świecie będą musiały zmierzyć się z szeregiem wyzwań, które spowodował kryzys związany z Covid-19. Są wśród nich kwestie związane z globalnymi łańcuchami dostaw, renegocjacją taryf, przywracaniem równowagi w światowych stosunkach handlowych oraz rosnącymi trendami cyfryzacji i deglobalizacji. Chcemy pomóc firmom zrozumieć główne wyzwania i odnaleźć się w nowej rzeczywistości – powiedział Paweł Szczepankowski, dyrektor zarządzający Atradius.

Ubezpieczyciel zaplanował serię czterech wirtualnych, interaktywnych webinariów „Od kryzysu do nowych możliwości, jaka jest przyszłość handlu?”. Intelektualiści, praktycy i eksperci biznesowi oraz specjaliści ds. ryzyka Atradius podejmą się próby odpowiedzi na wyzwania, z którymi mierzą się firmy na całym świecie w kontekście przyszłości handlu międzynarodowego w nowej rzeczywistości. Każde wydarzenie będzie w pełni interaktywne, uczestnicy będą mogli zadawać pytania panelistom.

Pierwszy webinar odbędzie się 4 lutego.

(AM, źródło: Havas)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here