Howden Donoria nowym partnerem PGE Vive Kielce

0
272

Zespół piłkarzy ręcznych PGE Vive Kielce ma nowego partnera. 29 lutego do programu JoinBertus dołączyła firma brokerska Howden Donoria. Kontrakt obowiązywał będzie dwa lata.

– Z PGE Vive Kielce mamy wiele wspólnego. Chcemy współpracować z najlepszymi, a ta drużyna taka po prostu jest. Podobnie jak my konsekwentnie budowała swoją pozycję w Polsce i za granicą. Z sezonu na sezon, korzystając z najlepszych talentów. PGE Vive Kielce jest pionierem w Polsce w budowaniu profesjonalnego zespołu, będącego w stanie walczyć o najwyższe europejskie trofea. W budowaniu marki mamy podobną strategię. Decyzja o wparciu zespołu była więc dla nas naturalna – mówi Hubert Kowalewski, wiceprezes Howden Donoria.

Umowa partnerska podpisana została w Kielcach podczas oficjalnej konferencji prasowej 29 lutego przed ostatnim meczem grupowym Ligi Mistrzów z THW Kiel. Piłkarze ręczni PGE Vive pokonali lidera grupy 32:30.

– Bardzo cieszy mnie fakt, że firma Howden Donoria wyraziła zainteresowanie projektem JoinBertus i dołącza do naszej społeczności. To dla mnie ważne, by byli z nami partnerzy, którzy przez lata ciężko pracowali na swoją pozycję na rynku, którzy wiedzą, ile trzeba poświęcić i z jakim zaangażowaniem oddać się projektowi, by wnieść go na najwyższy poziom. Jednocześnie chciałbym wyrazić uznanie dla prowadzonej przez firmę Howden Donoria strategii działań społecznych i cieszę się, że drużyna PGE Vive Kielce stała się jej częścią. Serdecznie witam nowego Champion Partnera w rodzinie Vive i mam nadzieję, że pozostanie w niej jak najdłużej – mówi Bertus Servaas, prezes KS Vive Handball Kielce.

O JoinBertus

JoinBertus to przedsięwzięcie opierające się na współdziałaniu ekologii, sportu oraz biznesu. Uczestnicy programu otrzymują różne korzyści, m. in. możliwość udziału w regularnie organizowanych spotkaniach networkingowych i wymianę kontaktów z przedsiębiorcami wielu branż. Głównym celem programu jest stworzenie wiodącej akademii piłki ręcznej w Europie oraz edukacja najmłodszych i przygotowanie ich do życiowej użyteczności poprzez sport. JoinBertus wystartował pod koniec 2019 r. i obecnie skupia niemal stu partnerów.

(AM, źródło: Howden Donoria)