Insly gotowe na nową ofertę UNIQA

0
308

Ponad tysiąc multiagencji współpracujących dotąd z AXA i UNIQA oraz wszyscy pozostali użytkownicy platformy Insly mogą już za jej pośrednictwem oferować nowe ubezpieczenie komunikacyjne UNIQA. Tak jak dotychczas, za jednym razem agenci porównają wysokość składki zakładu z ofertami pozostałych 15 towarzystw zintegrowanych z platformą, dokonają kwotacji ubezpieczeń OC i AC z ceną transakcyjną i wystawią polisę.

– Insly ściśle współpracuje przy integracji z obiema organizacjami i wspiera agentów w tej zmianie, w tym w uzyskiwaniu dostępów do webserwisu UNIQA. Gratulujemy obu firmom finalizacji połączenia, życzymy sukcesów i liczymy na dalszą owocną współpracę pod szyldem UNIQA – mówi Piotr Bartos, dyrektor generalny Insly w Polsce.

Insly jest firmą technologiczną i chce poprzez swoje oprogramowanie do zarządzania sprzedażą ubezpieczeń oraz partnerstwa strategiczne wspierać agentów w prowadzeniu i rozwoju ich biznesu. Firma ma w planach osiągnięcie pozycji kompleksowego systemu pierwszego wyboru dla pośredników i partnera technologicznego dla zakładów ubezpieczeń.

W Polsce z platformą zintegrowanych jest 16 towarzystw, które odpowiadają za niemal 90% przypisu z komunikacyjnych polis OC. Oprócz tego na Insly zarejestrowanych jest ponad 12 tys. użytkowników.

(AM, źródło: Insly)