Insly testuje nową platformę dla agentów

0
521

Firma Insly przygotowała nową platformę dla pośredników, która docelowo ma zastąpić dotychczasowy serwis. Obecnie trwa faza testowa nowego rozwiązania – informuje cashless.pl.

Piotr Bartos, dyrektor generalny Insly w Polsce, w rozmowie z portalem zdradza, że w zależności od ustaleń z agentami, do systemu trafić mogą ubezpieczenia turystyczne czy mieszkaniowe. Dołączą też nowi partnerzy, np. AXA Partners. Nową platformę będzie można zintegrować z innymi systemami używanymi przez agencje w oparciu o interfejs API. Piotr Bartos dodaje, że system daje fundament, na którym agent może na swojej stronie, w dowolnej formie, zbudować porównywarkę dla klienta i to stosunkowo niewielkim kosztem. Serwis zapewni także możliwość zdalnego potwierdzania formalności lub z wykorzystaniem kodu SMS.

Insly pracuje obecnie nad udostępnieniem agentom opcji zdalnego wystawiania polis we wszystkich współpracujących z insurtechem towarzystwach w ramach jednej ścieżki.

Więcej:

cashless.pl z 14 marca, Ida Krzemińska-Albrycht „Nowa platforma dla agentów od insurtechu Insly. Więcej ubezpieczycieli i nowe produkty, np. mieszkaniowe lub turystyczne”:

https://www.cashless.pl/11503-nowa-platforma-sprzedazowa-Insly

(AM, źródło: cashless.pl)