ISON Care i AllinTOO organizują debatę o ubezpieczeniach turystycznych

0
131

19 maja ISON Care we współpracy z AllinTOO zaprasza na spotkanie zatytułowane „Travel Insurance Meeting – porozmawiajmy o ubezpieczeniach turystycznych”. Mottem wydarzenia jest hasło „Dwie branże, dwie perspektywy – wspólny interes. Branża travel spotyka branżę insurance”, natomiast jego celem stworzenie platformy wymiany informacji na temat ubezpieczeń podróżnych oraz networking międzybranżowy.

U progu sezonu letniego organizatorzy spotkania chcą zaprosić do dyskusji o bieżącej sytuacji oraz potrzebach branży travel związanych z ubezpieczeniami turystycznymi, a także ogólnie o bezpieczeństwie podróżowania. Spotkanie jest skierowane do profesjonalistów z obu sektorów – turystycznego i ubezpieczeniowego. 

Podczas spotkania odbędą się dyskusje i panele na temat m.in. dystrybucji ubezpieczeń turystycznych w Polsce oraz roli asystora w procesie obsługi ubezpieczeń turystycznych (serwis czy wartość dodana?), a także dyskusja na temat potrzeb branży travel i turystyczno-ubezpieczeniowy networking.

Równolegle do spotkania odbywać się będzie II edycja workshopu turystycznego AllinTOO. Organizatorami tego wydarzenia są magazyn o podróżach „All Inclusive” oraz Turystyczna Organizacja Otwarta.

„Travel Insurance Meeting – porozmawiajmy o ubezpieczeniach turystycznych” odbędzie się 19 maja w godzinach od 12.00 do 15.00 w hotelu Regent (Belwederska 23) w Warszawie.

Pełen program i link do rejestracji: https://travelmeetinginsurance.konfeo.com/pl/groups

(AM)