Sollers Consulting: Konferencja „Innovation in Insurance”

0
439

20 stycznia w warszawskim Centrum Nauki Kopernik odbędzie się konferencja zatytułowana „Innovation in Insurance”. Patronem medialnym wydarzenia organizowanego przez Sollers Consulting jest „Gazeta Ubezpieczeniowa”.

„Innovation in Insurance” to wydarzenie, które jest okazją do spotkania ponad 300 profesjonalistów i osób zarządzających w firmach ubezpieczeniowych z całej Europy. Konferencja stała się jednym ze znaczących wydarzeń poświęconych digitalizacji w branży ubezpieczeniowej. W jej trakcie omawiane są kwestie z takich obszarów, jak nadchodzące trendy w systemach korowych ubezpieczycieli, cyfrowe wsparcie sprzedaży czy zarządzanie kompleksowymi transformacjami.

Podczas czwartej edycji konferencji omówione zostaną takie tematy, jak m.in. kluczowe innowacje w ubezpieczeniach, trendy na rynku ubezpieczeń i wizja Generali czy najlepsze strategie wspierające modernizację architektury ubezpieczycieli. Zostaną przedstawione również case studies z poszczególnych krajów.

Prelegentami konferencji będą wybitni eksperci – praktycy związani z branżą ubezpieczeniową, m.in. Michał Trochimczuk, partner zarządzający Sollers Colsulting, Andrea Simoncelli, CEO Grupy Generali w Polsce, Matthew Gurney, Programme Director Saga, Jarosław Bucoń, CCO Sollers Consulting, Dan Lewis, Head of IT Delivery Admiral.

Rejestracja:

Kontakt z organizatorem:

innovation@sollers.eu

(am)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here