Jak rozpocząć proces zmiany i zadbać o rozwój technologiczny firmy?

0
149

28 maja odbędzie się bezpłatna konferencja zatytułowana „Cyfrowa Transformacja w Biznesie”. Patronem medialnym wydarzenia w formie webinaru jest „Gazeta Ubezpieczeniowa”.

Podczas konferencji liderzy technologii będą rozmawiać o najnowszych trendach w zakresie udoskonalania procesu cyfrowej transformacji, a eksperci podzielą się swoimi doświadczeniami. W trakcie wydarzenia poruszone zostaną następujące kwestie: technologie zmieniają firmy, robotyzacja procesów biznesowych, wpływ cyfrowej transformacji na bezpieczeństwo IT, nowe środowisko pracy – współpraca ludzkiej i sztucznej inteligencji w różnych obszarach działania organizacji.

Prelegentami konferencji będą wybitni specjaliści – praktycy z różnych dziedzin. Podczas wydarzenia głos zabiorą: Magdalena Chudzikiewicz, Polska Press, Tomasz Zalewski, partner Bird & Bird, Jacek Tochowicz, ING Polska, Rafał Górski, KPMG, Wojciech Szremski, Schaeffler Polska sp. z.o.o.

Wydarzenie będzie miejscem do wymiany doświadczeń oraz dyskusji z ekspertami branżowymi. Konferencja jest skierowana do dyrektorów, menedżerów i ekspertów działów IT, osób odpowiedzialnych za Customer Experience, specjalistów BI, AI, ERP, BRM innowacji i nowych technologii w firmie, ekspertów od archiwizacji i digitalizacji danych w firmie, liderów oraz managerów Business Intelligence i analiz biznesowych, dyrektorów zarządzania wydajnością, a także dyrektorów ds. strategii i rozwoju.

Rejestracja:  https://kongrestransformacji.pl/#schedule

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Konferencja odbędzie się 28 maja 2020 r. Start o godz. 9:30.

Strona internetowa wydarzenia:  https://kongrestransformacji.pl/

(am)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here