Na Everest, by pomóc młodzieży z problemami

0
295

Tomasz Domalewski, inicjator przedsięwzięcia NEPTUN W GÓRACH, którego patronem medialnym jest „Gazeta Ubezpieczeniowa”, organizuje kolejny projekt. Tym razem chodzi o zbudowanie ośrodka, w którym specjaliści będą pomagać dzieciom i młodzieży z problemami psychicznymi oraz ich rodzinom.

„Usłyszeć na Czas” to projekt stworzenia ośrodka, w którym zespół specjalistów będzie słuchał tych, których kochamy – dzieci i młodzież – i przypominał im, że nie są same. To miejsce, gdzie również rodzice znajdą pomoc, gdzie nauczą się słuchać – informują organizatorzy akcji.

Akcja „Usłyszeć na czas. Everest Challenge” powstała z połączenia miłości do gór i potrzeby wspierania tych, których ciała wprawdzie są młode i silne, ale którzy ze względu na czynniki społeczne często nie radzą sobie z realiami życia. W jej ramach w kwietniu 2021 rusza wyprawa na Mount Everest połączona ze zbiórką pieniędzy na uruchomienie ośrodka. Akcję organizuje Tomasz Domalewski.

Jak możesz pomóc?

1) Wejdź na stronę zbiórki na portalu https://patronite.pl/Us%C5%82ysze%C4%87NaCzas i zadeklaruj miesięczne wsparcie w wysokości 10 zł.

2) Udostępnij ten post na swoich profilach social media (FB, Instagram, LinkedIn) lub opublikuj własny, pomagając nagłośnić akcję.

W finale, na szczycie Everestu powieje flaga z logo UnCz oraz imionami wszystkich patronów, którzy do dnia 31.03.2021 wesprą akcję. Zdobądź z nami szczyt!

#usłyszećnaczas

Więcej na temat wyprawy na Mount Everest:
https://gu.com.pl/inspiracje/dr-jekyll-mr-hyde-dwa-oblicza-mount-everestu/)

(am)