Ruszyła pierwsza placówka partnerska TUZ Ubezpieczenia

0
626

TUZ Ubezpieczenia otworzyło pierwszą placówkę partnerską. – Chcemy być bliżej klienta, stąd pomysł na otwarcie sieci placówek partnerskich TUZ w różnych miastach Polski – deklaruje Piotr Zadrożny, prezes zarządu ubezpieczyciela. Partnerem punktu została firma MD Partner Ubezpieczenia.

Pierwsza placówka partnerska TUZ Ubezpieczenia została otwarta w Ostrowie Wielkopolskim w lokalu przy ulicy Śmigielskiego 2c. Wstęgę uroczyście przecięli Monika Duliba i Dionizy Malcherek, którzy są właścicielami MD Partner Ubezpieczenia sp. z o.o., oraz Piotr Zadrożny.

– Bardzo cieszymy się z otwarcia tego punktu, tym bardziej jest to dla nas zaszczyt, bo to przecież pierwsza taka placówka TUZ Ubezpieczenia – powiedział podczas otwarcia prezes MD Partner Dionizy Malcherek. – Z firmą TUZ Ubezpieczenia współpracujemy już od 10 lat i widzimy jak się rozwija, jaką metamorfozę przeszła w ostatnich paru latach. Można powiedzieć, że otwarcie wspólnego punktu to właśnie owoc naszej współpracy. Zdecydowanie pomagają nam w tym nowe produkty, które nasz partner wprowadza do sprzedaży, a które cieszą się dużym zainteresowaniem klientów. Możemy im przedstawić ubezpieczenia idealnie dostosowane do ich potrzeb – dodał.

– TUZ rośnie, jesteśmy jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm ubezpieczeniowych na polskim rynku i coraz częściej docenianą zarówno przez branżę, jak i przez instytucje niezależne. Rozwijamy różne kanały sprzedaży, ale chcemy rozwijać sieć punktów partnerskich. Teraz zrobiliśmy kolejny krok. Dzięki temu będziemy bliżej klientów, a klientom będzie bliżej do nas i do naszych usług – powiedział Piotr Zadrożny. – Placówka w Ostrowie Wielkopolskim to naprawdę przepiękny punkt sprzedaży. Cieszę się, że w tak pięknym miejscu będą oferowane nasze produkty. Jesteśmy polską firmą, z całkowicie polskim kapitałem, więc naturalnie z troską myślimy o mieszkańcach całej Polski. Dlatego już pracujemy nad otwarciem kolejnych placówek w różnych regionach kraju – dodał.

(AM, źródło: TUZ Ubezpieczenia)