PZU Zdrowie: Pierwsza placówka własna we Wrocławiu

0
304

27 listopada odbyło się oficjalne otwarcie Centrum Medycznego PZU Zdrowie Wrocław Grabarska. To pierwsza placówka własna PZU Zdrowie we Wrocławiu i jedna z blisko 100 w Polsce. – Nowe Centrum Medyczne PZU Zdrowie Wrocław Grabarska to najlepsi lekarze, nowoczesny sprzęt w budynku o wysokiej jakości wykończenia. To placówka, która powstała zupełnie od podstaw i spełnia nasze najwyższe standardy – powiedziała podczas otwarcia Julita Czyżewska, prezes zarządu PZU Zdrowie.

W placówce pacjenci będą mogli skorzystać z konsultacji lekarzy specjalistów, wykonać badania diagnostyczne i drobne zabiegi ambulatoryjne. Jest tam także część stomatologiczna z gabinetami wyposażonymi w sprzęt do precyzyjnej diagnostyki i leczenia minimalizującego ból.

– Centrum Medyczne PZU Zdrowie Wrocław Grabarska jest kolejnym etapem rozwoju naszej sieci. W ciągu ostatniego roku otworzyliśmy centra medyczne pod marką PZU Zdrowie m.in. w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Poznaniu i Radomiu – zaznaczyła Julita Czyżewska.

Atutem nowej placówki PZU Zdrowie jest również lokalizacja w centrum miasta. Znajduje się ona na parterze budynku Pegaz, przy ul. Grabarskiej 1, do którego łatwo można dostać się komunikacją miejską z dowolnego miejsca we Wrocławiu.

– Do dyspozycji pacjentów jest też bezpłatny parking w sąsiednim budynku, a w pobliżu znajduje się węzeł przesiadkowy Rynek i Plac Jana Pawła II – zachwalała komfort dojazdu Jolanta Rabiega, dyrektor nowo otwartej placówki.

– Wrocław to kolejne miasto, w którym, oprócz placówek partnerskich, mamy już swoje centrum medyczne, aby zapewnić najwyższą jakość leczenia naszych pacjentów – powiedziała Aleksandra Agatowska, członkini zarządu PZU oraz PZU Życie. – Dodatkowo cieszy mnie fakt, że już wkrótce będziemy mogli świadczyć kompleksowe usługi opieki medycznej dla mieszkańców Dolnego Śląska z naciskiem na badania diagnostyczne i wczesne wykrywanie chorób – dodała. Podkreśliła, że produkty zdrowotne PZU posiada już ponad dwa i pół miliona klientów w całej Polsce.

W pierwszym półroczu PZU Zdrowie odpowiadało za prawie trzy czwarte wzrostu rynku prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych w Polsce. Sieć firmy liczy blisko 100 własnych i 2200 partnerskich placówek w niemal 600 miastach w Polsce. Po uzyskaniu zgody UOKiK na transakcję przejęcia sieci Tomma Diagnostyka Obrazowa sieć własna PZU Zdrowie będzie liczyła ponad 130 placówek.

(AM, źródło: PZU)

fot: PZU

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here