Ubea.pl: Link4, MTU24 i Benefia liderami rankingu września

0
74

Link4, MTU24 i Benefia – te marki zwyciężyły we wrześniowej odsłonie rankingu cen ubezpieczeń komunikacyjnych Ubea.pl, opartego na kalkulacjach sporządzonych przez użytkowników porównywarki.

W swojej analizie Ubea.pl wzięła pod uwagę cztery kategorie rankingowe (polisy OC, pakiety OC+NNW, pakiety OC+AC i pakiety OC+AC+NNW). Wszystkie klasyfikowane towarzystwa z odpowiednio dużą liczbą kalkulacji miesięcznie oceniano w skali od 0 do 5 punktów.

Po podliczeniu indywidualnych kalkulacji, jakie od 1 do 30 września wykonali użytkownicy porównywarki, okazało się, że w rankingu OC pierwsze miejsce zajęło MTU24, uzyskując 3,99 pkt. Ta marka Ergo Hestii we wrześniu awansowała o jedną pozycję i zastąpiła You Can Drive (inna marka Ergo Hestii) na miejscu lidera.

– Warto podkreślić, że MTU24, w przeciwieństwie do You Can Drive, posiada ofertę polis komunikacyjnych dla klientów w każdym wieku – zwraca uwagę Andrzej Prajsnar, ekspert Ubea.pl.

W kategoriach OC+NNW oraz OC+AC liderem był Link4 z wynikami na poziomie odpowiednio 3,89 i 4,3 pkt., natomiast w zestawieniu pakietów OC+AC+NNW tryumfowała Benefia, zdobywając 4,25 pkt.

Analitycy porównywarki podsumowali też trzeci kwartał. Po zsumowaniu wyników miesięcznych rankingów za okres lipiec-wrzesień okazało się, że najwięcej punktów w poszczególnych kategoriach zebrały: You Can Drive – 12,04 pkt. w rankingu polis OC, Link4 – 11,7 pkt. w rankingu OC+NNW i 12,79 pkt. w rankingu OC+AC oraz Benefia – 12,33 pkt. w rankingu OC+AC+NNW.

Porównanie informacji dotyczących II oraz III kw. 2019 r. pokazało, że szczególne powody do zadowolenia ma Link4 oraz Compensa TU, właściciel Benefii. To właśnie te marki awansowały na pozycje liderów w zestawieniach odpowiednio OC+NNW oraz OC+AC+NNW.

(AM, źródło: Ubea.pl)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here