Silna reprezentacja agentów Unum Życie w MDRT

0
394

34 agentów (Life Protection Advisors) Unum Życie zakwalifikowało się do międzynarodowego stowarzyszenia Million Dollar Round Table na 2022 rok. W ubiegłym roku reprezentacja z wszystkich firm w Polsce wynosiła 88 członków.

Million Dollar Round Table (MDRT) to elitarne stowarzyszenie doradców finansowych. Jest to niezależna organizacja zrzeszająca ponad 90 tys. wiodących profesjonalistów w dziedzinie ubezpieczeń na życie i usług finansowych z ponad 500 firm i 70 krajów. Członkowie MDRT charakteryzują się doskonałą wiedzą na temat produktów, wyjątkową jakością obsługi klienta oraz kodeksem etycznym.

Aby uzyskać kwalifikację do MDRT, agenci muszą wykazać się wybitnymi wynikami sprzedaży, wysoką jakością oraz etyką w relacjach z klientami.

Aktualnie 34 spośród wszystkich agentów Unum Życie uzyskało członkostwo w organizacji. W ubiegłym roku 88 ekspertów z innych firm w Polsce zakwalifikowało się do MDRT, a agenci Unum stanowili 36% z nich.

– Serdecznie gratuluję naszym Life Protection Advisorom. Przynależność do MDRT stanowi potwierdzenie najwyższych standardów etycznych, wiedzy i profesjonalizmu naszych ekspertów. Natomiast dla naszych klientów to jasny sygnał, że ich bezpieczeństwo finansowe spoczywa w najlepszych rękach – komentuje Renata Stawiczny, krajowa dyrektor sprzedaży ubezpieczeń indywidualnych Unum Życie.

(AM, źródło: Unum)