Aon i WTW przedstawiły skład przyszłego komitetu wykonawczego

0
490

Po zakończeniu połączenia dwóch potentatów rynku brokerskiego – Aon i Willis Towers Watson – powstanie nowy podmiot. Firmy ogłosiły już skład przyszłego komitetu wykonawczego, który będzie nim kierował. Na jego czele stanie Greg Case.

– Aon i Willis Towers Watson mają wyjątkową okazję do stworzenia połączonej firmy, która przyniesie jeszcze większe zmiany w globalnej gospodarce i zapewni niezrównane doświadczenia naszym klientom i współpracownikom – powiedział Greg Case, dyrektor generalny Aon.

– Chęć przedłożenia potrzeb klientów i całej organizacji ponad część biznesową oraz wszelkie indywidualne priorytety będzie kluczem do uwolnienia pełnego potencjału planowanej fuzji z korzyścią dla wszystkich naszych interesariuszy – dodał John Haley, dyrektor generalny Willis Towers Watson 

Po zakończeniu fuzji do Grega Case’a, dyrektora generalnego (CEO) oraz Christy Davies, dyrektor finansowej (CFO) dołączą następujące osoby, które będą zasiadać w nowym komitecie wykonawczym Aon:

„Nowy komitet wykonawczy Aon będzie kierować zespołami współpracującymi w różnych regionach, liniach rozwiązań i funkcjach, aby przyspieszyć innowacje i zapewnić klientom to, co najlepsze w połączonej firmie” – napisano w komunikacie Aon.

AM, news@gu.com.pl

(źródło: Aon)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here