SIGNIUS i Fully-Verified pomogą zweryfikować tożsamość w podpisach zaawansowanych

0
31

SIGNIUS i Fully-Verified rozpoczęły strategiczną współpracę. W jej efekcie firmy zaoferowały usługę wideo weryfikacji tożsamości klienta w procesie zdalnego podpisywania dokumentów podpisem zaawansowanym SIGNIUS Professional.

Integracja obu rozwiązań umożliwia w pełni prawomocne, zgodne z unijnym rozporządzeniem eIDAS dotyczącym elektronicznej identyfikacji, zdalne podpisywanie dokumentów podpisem zaawansowanym w szybki i bezpieczny sposób. Współpraca firm pozwala na wolne od ryzyka podpisywanie dokumentów online, dając gwarancję, że osoba, która podpisała dokument, jest faktycznie tą, która miała go podpisać.

– Fully-Verified zapewnia rozwiązanie do weryfikacji tożsamości oparte na sztucznej inteligencji, które łączy w sobie najlepsze praktyki i wysoce zautomatyzowaną technologię opartą na uczeniu maszynowym. Poprzez integrację przyjaznego dla użytkownika i intuicyjnego rozwiązania do zdalnego onboardingu, poszerzymy listę metod weryfikacji naszego portalu do zdalnego zarządzania i podpisywania dokumentów na platformie SIGNIUS Professional – powiedział Jack Piekarski, CEO i CMO SIGNIUS.

– Wspaniale jest widzieć, że rozwiązania do podpisywania elektronicznego kładą coraz większy nacisk na bezpieczną weryfikację tożsamości. Potwierdzenie tożsamości za pomocą e-maila lub linku sms często nie wystarczy. Dlatego jesteśmy tutaj, aby pomóc – dodał Łukasz Kwiatkowski, CEO Fully-Verified.

(AM, źródło: SIGNIUS)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here