#WEBINARnaWZROST o błyskawicznym pozyskiwaniu klientów w mediach społecznościowych

0
253

We wtorek, 6 października o godz. 10.00 odbędzie się bezpłatne szkolenie dla agentów z cyklu #WEBINARnaWZROST. W jego trakcie Marcin Kowalik przedstawi pięć sposobów na pozyskiwanie klientów ubezpieczeniowych do wdrożenia już dziś.

Szkolenie jest jedną z inicjatyw grupy facebookowej „Kurs na wzrost”, stworzonej przez „Gazetę Ubezpieczeniową” w maju 2020 r. W grupie cyklicznie organizowane są szkolenia sprzedażowe i spotkania z ekspertami. W pierwszym szkoleniu dla agentów z cyklu #WEBINARnaWZROST wzięło udział na żywo 180 osób.

Podczas webinaru jego uczestnicy będą mogli dowiedzieć się:

  1. jak wykorzystywać historie o swoich klientach do budowania biznesu ubezpieczeniowego
  2. co publikować w mediach społecznościowych, aby pozyskiwać klientów ubezpieczeniowych
  3. jakie posty „klikają się” częściej
  4. z czego składa się idealne video pozyskujące klientów w mediach społecznościowych
  5. jak zautomatyzować pozyskiwanie pozytywnych opinii od nowo pozyskanych klientów

Marcin Kowalik opowie o swoich doświadczeniach na bazie kampanii marketingowych i szkoleń przeprowadzonych dla ponad 700 agentów i multiagentów.

O prowadzącym:

Marcin Kowalik pomaga agentom, multiagentom oraz towarzystwom ubezpieczeniowym w pozyskiwaniu klientów ubezpieczeniowych przez internet. W przeszłości współpracował w ramach agencji marketingowej bezpośrednio z towarzystwami. Dziś prowadzi kampanie pozyskujące klientów oraz szkolenia dla multiagentów, ogólnopolskich pośredników finansowych. Szkolił doradców Aegon, Phinance, Generali, Nationale-Nederlanden. Organizator Szczytu Ubezpieczeniowego – jedynej internetowej konferencji dla branży ubezpieczeniowej w Polsce. Autor rubryki „Kowalik radzi” w „Gazecie Ubezpieczeniowej”. Autor podcastu „Marketing i sprzedaż dla agenta ubezpieczeniowego”.

Zapisy na webinar: https://bit.ly/33RPhP0

(am)