Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

InsurTech Digital Congress

28 września @ 08:00 - 29 września @ 17:00

Jeśli chcesz wiedzieć, co napędza branże, znać aktualne trendy w rozwoju technologii sektora finansowego i ubezpieczeniowego, wydarzenie FinTech & InsurTech Digital Congress jest kluczową pozycją na mapie branżowych eventów.

To miejsce, gdzie pomysły i wiedza ludzi, którzy nie boją się wyzwań i potrafią wykorzystywać nowe technologie, przynoszą nam rewolucyjne pomysły i rozwiązania. Dzięki takim osobom poznajemy potencjał jaki drzemie w branży finansowej i ubezpieczeniowej, a ich pomysły stają się naszą rzeczywistością.

FinTech & InsurTech Digital Congress to elitarne forum wymiany myśli oraz zawiązywania strategicznych partnerstw, czerpiących z międzynarodowych doświadczeń. Z sukcesem zrealizowane poprzednie edycje kongresu zebrały szerokie zainteresowanie prezentacją aktualnych trendów dotyczących m.in. szans i zagrożeń cyfrowego świata, technologii blockchain, zastosowania chatbotów, AI, machine learning, regulacji, czy sposobów transakcji.

Dostosowując się do potrzeb rynku te i inne zagadnienia zostaną również poruszone podczas nadchodzącej edycji Kongresu. Najbliższe spotkanie będzie wydarzeniem hybrydowym łączącym aktywności online i offline z zachowaniem wszelkich standardów dotyczących bezpieczeństwa.

Szczegóły

Start:
28 września @ 08:00
Koniec:
29 września @ 17:00
Kategoria:
Strona internetowa:
https://fintechdigitalcongress.pl/

Miejsce

Sheraton Warsaw Hotel
ul. Bolesława Prusa 2
Warszawa, 00-493 Polska
+ Google Map
Telefon:
+48 22 450 61 00
Strona internetowa:
http://bit.ly/332Zwyw