Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Wpływ reformy OFE na polską giełdę i na nasze oszczędności.

13 maja @ 18:00 - 19:00

Skarbiec TFI S.A. działa w oparciu o licencję Komisji Papierów Wartościowych i Giełd z dnia 17 lipca 1997 roku, powstało jako szóste towarzystwo funduszy inwestycyjnych w Polsce. Towarzystwo w swojej historii wprowadziło na rynek kilkanaście innowacji produktowych, w tym pierwszy pracowniczy program emerytalny, pierwszy fundusz parasolowy, pierwszy fundusz inwestycyjny zamknięty czy pierwszy fundusz rynku pieniężnego.
Misją Towarzystwa jest wniesienie znacznego wkładu w rozwój rynku funduszy inwestycyjnych w Polsce oraz zdobycie znaczącego w nim udziału. Pragniemy to osiągnąć, świadcząc usługi na wysokim poziomie, oferując innowacyjne produkty.
Filozofia inwestycyjna Towarzystwa zakłada aktywne i zdyscyplinowane zarządzanie portfelami inwestycyjnymi funduszy według ściśle określonych reguł. Stosujemy oportunistyczne podejście do selekcji instrumentów finansowych, które pozwala nam osiągać ponadprzeciętne wyniki inwestycyjne zarządzanych przez nas funduszy. Jako jedni z nielicznych uczestników polskiego rynku, bezpośrednio i aktywnie działami na giełdach zagranicznych.

Szczegóły

Data:
13 maja
Czas:
18:00 - 19:00
Kategoria:
Strona internetowa:
https://skarbiec.clickmeeting.com/wplyw-reformy-ofe-na-polska-gielde-i-na-nasze-oszczednosci-/register

Organizator

Skarbiec TFI

Miejsce

Internet