Cezary Mikołajczuk dyrektorem w Pionie Klienta Korporacyjnego i Rozwoju Biznesu UNIQA

0
790

UNIQA ma nowego dyrektora Makroregionu Centralnego w Pionie Klienta Korporacyjnego i Rozwoju Biznesu. Został nim Cezary Mikołajczuk, doświadczony menedżer specjalizujący się w strategicznych projektach sprzedażowych na poziomie biznesu korporacyjnego.

Cezary Mikołajczuk ma ponad 20-letnie doświadczenie w branży ubezpieczeniowej. Do UNIQA przeszedł z Generali, gdzie jako zastępca dyrektora ds. ubezpieczeń flotowych przez ponad pięć lat kreował i wdrażał strategie sprzedaży w kanałach brokerskich, leasingowych i bankowych. We włoskiej grupie był też menedżerem ds. sprzedaży programów ubezpieczeń affinity. W swojej karierze zawodowej pracował przez ponad dekadę w InterRisk jako regionalny koordynator sprzedaży i szkoleń. Karierę rozpoczynał w PZU SA, gdzie zajmował stanowiska związane z ubezpieczeniami flotowymi oraz segmentem MŚP.

Cezary Mikołajczuk jest absolwentem Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej (MBA – LBS, HEC Paris, NSE) oraz SGH. Ukończył także kursy menedżerskie, sprzedażowe oraz związane z zastosowaniem AI, w tym Managerial Acceleration Program, Talent Management Program oraz Campus AI Crafting School.

(AM, źródło: LinkedIn)