InterRisk: Trzy nowe propozycje dla posiadaczy aut

0
621

W ofercie komunikacyjnej InterRisk pojawiły się 3 nowe pakiety dla posiadaczy pojazdów. Można je dowolnie wybierać w Pakiecie Auto+, niezależnie od wieku auta czy kierowcy. Dostępne są zarówno przy AC, jak i samym OC, a skorzystanie ze świadczeń w ramach pakietów nie wpływa na szkodowość klienta.

Pakiet Asysty po kradzieży jest odpowiedzią na kradzież tablic rejestracyjnych lub pojazdu. W jego ramach InterRisk zapewnia bezpłatnie pojazd zastępczy, którym można pojechać do urzędu i pokryć koszty wyrobienia nowych tablic. Przy kradzieży pojazdu zakład również udostępnia auto zastępcze, a odszkodowanie pokryje wydatki na organizację kolejnego zakupu auta. 

Wiemy, że gdy rozsądny kierowca parkuje, stara się nie porysować własnego i sąsiedniego auta. Mimo dobrych chęci, niechciane pamiątki na karoserii mogą się zdarzyć, np. na wąskich miejscach parkingowych czy ciasnych łukach wyjazdów z galerii handlowych. 

Z kolei Pakiet Miejski Parkingowy pokrywa drobne szkody, takie jak np. porysowanie karoserii. Firma zapewnia, że dzięki szybkiej ścieżce likwidacji odszkodowanie można uzyskać już w dniu zdarzenia. Ubezpieczyciel zorganizuje też wizytę w warsztacie, badanie techniczne czy wymianę opon.

Kiedy auto się zepsuje lub klienta dopadnie choroba, Pakiet Mobilny gwarantuje transport, w ramach którego InterRisk zorganizuje np. odwiezienie dzieci do szkoły czy rodziców do pracy oraz z powrotem. Firma zapewnia też przewóz w przypadku awarii sprzętu, np. podczas wyprawy rowerowej. Ponadto dzięki OC w życiu prywatnym pakiet zapewnia ochronę dzieciom jeżdżącym na rowerze, hulajnodze czy deskorolce.

Z ofertą można zapoznać się przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii. Po zeskanowaniu smartfonem (za pomocą aplikacji) ulotki, plakatu, naklejki czy polisy odtwarzają się krótkie filmy z rzeczywistymi sytuacjami i praktycznymi korzyściami.

– To jednak nie wszystko. Warto zapoznać się z pełną ofertą, ponieważ w jednym Pakiecie Auto+ odnajdziemy m.in. nowe AC z pakietem usług Premium gwarantującym 100% bezgotówkową naprawę oraz warianty AutoAssistance ze świadczeniami dostępnymi tylko w InterRisk. Szeroki wybór ubezpieczeń komunikacyjnych uzupełnia MedCasco z dostępem do prywatnej opieki medycznej oraz praktyczne warianty Ochrony Prawnej, bardzo pomocne w kraju i zagranicą – podkreśla Robert Kowalczyk, dyrektor Departamentu Ubezpieczeń Komunikacyjnych InterRisk.

(AM, źródło: InterRisk)