Liczna reprezentacja doradców Unum Życie w MDRT

0
83

32 agentów (Life Protection Advisors) Unum Życie zakwalifikowało się w 2021 roku do międzynarodowego stowarzyszenia Million Dollar Round Table. Obecnie polska reprezentacja w organizacji liczy 67 członków z całego kraju.

Million Dollar Round Table (MDRT) to elitarne stowarzyszenie doradców finansowych. Jest to niezależna organizacja zrzeszająca ponad 65 tys. wiodących profesjonalistów w dziedzinie ubezpieczeń na życie i usług finansowych z ponad 500 firm i 70 krajów. Członkowie MDRT charakteryzują się doskonałą wiedzą na temat produktów, wyjątkową jakością obsługi klienta oraz bezkompromisowym kodeksem etycznym.

Aby uzyskać kwalifikację do MDRT, agenci muszą wykazać się wybitnymi wynikami sprzedaży polis, wysoką jakością relacji z klientami i niezachwianymi standardami etycznymi.

Obecnie 32 osoby spośród wszystkich agentów Unum Życie uzyskało członkostwo w stowarzyszeniu. To 16% sieci sprzedaży spółki i 48% wszystkich doradców z całej branży w Polsce. Jeden z nich – Piotr Danielewicz, Life Protection Advisor z Olsztyna – uzyskał kwalifikację na jednym z najwyższych poziomów: Court of the Table.

– Członkostwo w MDRT to nie tylko uznanie rynkowe i prestiż, ale przede wszystkim dostęp do najlepszych praktyk i wiedzy z całego świata w zakresie obsługi klienta, oferowania wartościowych produktów i nawiązywania cennych relacji biznesowych. Członkowie MDRT to elita finansowa tego świata, a dla klientów naszej firmy potwierdzenie najwyższych standardów i profesjonalizmu przez duże P – mówi Piotr Danielewicz.

Jednym z przywilejów członków MDRT jest udział w międzynarodowych konferencjach, podczas których uznani eksperci z branży dzielą się wiedzą z zakresu finansów, obsługi klienta i aktualnych trendów.

– Przynależność do tego stowarzyszenia to wyznacznik najwyższej jakości i ogromnej wiedzy naszych agentów. Serdecznie gratuluję wszystkim, którzy z dumą dziś noszą emblemat MDRT, a także klientom, którymi się opiekują, gdyż to stanowi potwierdzenie, że są w najlepszych rękach. MDRT zrzesza 1% agentów ubezpieczeniowych z całego świata, nie każdy może tam być, tym bardziej cieszy i napawa dumą fakt, że niemal 50% polskiej reprezentacji to agenci Unum Życie – dodaje Renata Stawiczny, krajowa dyrektor Sprzedaży Ubezpieczeń Indywidualnych Unum Życie.

(AM, źródło: Unum Życie)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here