Porówneo.pl: Telemedycyna dla nabywców polis komunikacyjnych

0
161

Porównywarka ubezpieczeń Porówneo.pl rozszerzyła swoje portfolio o telemedycynę. Od 25 maja, w ramach akcji „Bądź zdrowy z Porówneo”, każdy, kto kupi polisę komunikacyjną w Porówneo.pl, przez 3 miesiące będzie objęty bezpłatną opieką medyczną z telemedycyną Signal Iduna.

Pakiet zdrowotny zapewnia dostęp do darmowych e-konsultacji oraz możliwość skorzystania z usług e-recepty, e-skierowania, e-zwolnienia lekarskiego, jak również umówienia wizyt u wybranych lekarzy specjalistów, wykonania badań w placówkach medycznych Signal Iduna, a nawet pomocy psychologa.

– Gwarantowanie opieki lekarskiej i umożliwienie korzystania z bezpłatnych usług telemedycznych to ukłon w stronę klientów Porówneo, którzy w dobie koronawirusa oczekują błyskawicznego kontaktu i dostarczenia im innowacyjnych rozwiązań gwarantujących bezpieczeństwo – mówi Wojciech Rabiej, prezes Porówneo.pl.

Promocja „Bądź zdrowy z Porówneo” obejmuje każdego, kto kupi polisę komunikacyjną (OC, AC) na Porówneo.pl. Po podpisaniu umowy i dopełnieniu formalności przez 3 miesiące za darmo będzie można uzyskać porady medyczne lekarza POZ oraz lekarzy – internisty, chirurga ogólnego, dermatologa, endokrynologa czy okulisty. W pakiecie znajdzie się również możliwość umówienia wizyt u wybranych specjalistów i wykonania badań diagnostycznych (laboratoryjnych, obrazowych, czynnościowych), np. morfologii krwi oraz zabiegów ambulatoryjnych, pielęgniarskich i szpitalnych, tj. usunięcie szwów, podanie kroplówki czy usunięcie migdałka. Wszystkie świadczenia zrealizowane zostaną w sieci 400 placówek medycznych Signal Iduna.

Dodatkowo do dyspozycji klientów Porówneo.pl będzie assistance medyczny – szybka pomoc medyczna – telefoniczna rozmowa z pracownikiem uprawnionym przez Signal Iduna, który w miarę posiadanej wiedzy specjalistycznej oraz istniejących możliwości udzieli uprawnionemu ustnej informacji co do dalszego postępowania. Będzie można skorzystać też z Infolinii Baby Assistance udzielającej informacji m.in. o objawach ciąży, badaniach prenatalnych, szkołach rodzenia, pielęgnacji w czasie ciąży i po porodzie, karmieniu oraz pielęgnacji noworodka czy obowiązkowych szczepieniach dzieci.

Akcja „Bądź zdrowy z Porówneo” potrwa od 25 maja do odwołania.

(AM, źródło: Porówneo.pl)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here