Ubezpieczenie na życie jako prezent pod choinkę

0
122

W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia CUK Ubezpieczenia zachęca do podarowania bliskim polisy na życie. Eksperci multiagencji przypominają, że ubezpieczenie na życie jest gwarancją bezpieczeństwa dla ubezpieczonego oraz jego bliskich w przypadku najmniej spodziewanych zdarzeń, zapewniając np. wypłatę środków w przypadku uszczerbku na zdrowiu w wyniku nieszczęśliwego wypadku. 

Świadczenie jest wypłacane również z tytułu pobytu w szpitalu, poważnego zachorowania czy urodzenia dziecka. Zakres ubezpieczenia można spersonalizować zgodnie z wymaganiami i oczekiwaniami klienta.

– Według danych przedstawionych przez Polską Izbę Ubezpieczeń, wartość wypłaconych świadczeń z ubezpieczeń na życie w 2018 roku wyniosła 21,5 mld zł. Natomiast z badania, które przeprowadziliśmy wśród Polaków, wynika, że prawie 40% respondentów posiada polisę na życie. Tego typu polisa – jak widać – cieszy się popularnością, a Polacy doceniają jej znaczenie – mówi Anna Pawłowska-Kruzińska, dyrektor marketingu CUK Ubezpieczenia.

Jako przykład dobrego prezentu ekspertka wskazuje ubezpieczenia Generali oraz Compensy. Pierwsze z nich zapewnia wsparcie ubezpieczonego oraz jego bliskich w przypadku uszczerbku na zdrowiu w wyniku NW, pobytu w szpitalu, urodzenia dziecka. Umożliwia też objęcie dożywotnio ochroną osoby do 80. roku życia. Z kolei polisa na życie Compensy gwarantuje wypłatę świadczenia w przypadku zdarzeń medycznych, które miały miejsce przed zawarciem umowy.

(AM, źródło: CUK Ubezpieczenia)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here