Paysafe i Provema umożliwią zapłacenie za polisę gotówką online

0
60

Platforma specjalistycznych płatności Paysafe zawarła partnerstwo z Provemą, polską spółką z branży fintech oferującą aplikację portfela do zarządzania finansami. Współpraca obu firm umożliwi klientom korzystanie z rozwiązania gotówkowego online Paysafe do opłacania usług Provema i zarządzania finansami, np. zakupu ubezpieczenia bezpośrednio w aplikacji.

Aby skorzystać z możliwości doładowania portfela Provema Wallet gotówką online, klient wybiera Paysafecash i doładowuje aplikację. Ta z kolei generuje kod kreskowy Paysafecash. Następnie korzystając z funkcji wyszukiwania, klient wybiera jeden z najbliższych 2800 punktów płatności w Polsce, w którym kod kreskowy zostanie zeskanowany w celu dokonania płatności.

Klient może wykorzystać saldo w aplikacji Provema Wallet, aby dokonać spłaty raty kredytu lub wykupić ubezpieczenie bezpośrednio za pomocą aplikacji.

– Współpraca z Provemą poszerza zasięg usług firmy o klientów z Polski, którzy preferują płatności gotówką. Rozwiązanie umożliwia tym klientom korzystanie z ofert portfela elektronicznego przy poszukiwaniu najlepszych i najbardziej wydajnych rozwiązań w zakresie produktów finansowych i ubezpieczeniowych – powiedział Udo Müller, dyrektor generalny Paysafecard, zespołu odpowiedzialnego za rozwiązanie Paysafecash.

– Współpraca z Paysafecash, będącym produktem o ugruntowanej pozycji i rozległej sieci dystrybucji, znacznie poprawia wygodę. Mamy również nadzieję, że jednocześnie zwiększy on nasz zasięg – dodał Grzegorz Szulik, dyrektor generalny i założyciel Provema.

Paysafe Group (Paysafe) jest platformą specjalistycznych płatności. Jej głównym celem jest zapewnianie możliwości łączenia i dokonywania transakcji za pośrednictwem funkcji przetwarzania płatności, portfela cyfrowego i rozwiązań gotówkowych online. Firma oferuje 70 rodzajów płatności w ponad 40 walutach. Z kolei Paysafecash to metoda płatności e-gotówkowych dla klientów, którzy chcą dokonywać płatności online z użyciem gotówki. Umożliwia ona transakcje online klientom, którzy nie mają kart debetowych lub kredytowych lub którzy nie chcą z nich korzystać w internecie.

(AM, źródło: PAP MediaRoom)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here