#1 Brian Tracy & Goście

0
979

26 czerwca odbędzie się konferencja online zatytułowana „Smart Crisis Management”. Patronem medialnym wydarzenia jest „Gazeta Ubezpieczeniowa”.

W trakcie konferencji jej uczestnicy dowiedzą się m.in., jak kierunkowanie myślenia, uwagi oraz jasna wizja mogą być przewodnikiem w każdym kryzysie, jak wykorzystać „Strategię Napoleona”, aby przygotować się na wszystko, co życie postawi na drodze do celów, oraz jak strategia odraczania, reorganizowania, bilansowania i odpuszczanie pomaga pozostać efektywnym.

Jednym z prelegentów konferencji będzie Brian Tracy – pisarz i twórca e-booków z dziedziny rozwoju osobistego i psychologii sukcesu. Oprócz niego głos zabiorą m.in. Jacek Walkiewicz, psycholog, członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców, Sebastian Kotów, praktyk, badacz, wykładowca psychologii zarządzania na studiach MBA oraz podyplomowych studiach na kierunku psychologia biznesu dla menedżerów na Akademii Leona Koźmińskiego, a także współautor serii książek napisanych wraz z Brianem Tracym, oraz Fryderyk Karzełek, ekspert w dziedzinie finansów osobistych, właściciel kilku firm z branży finansowej oraz szkoleniowej, autor książki „Pieniądze są SEXY”.

Bilety (z kodem „GU” 25% taniej):

https://www.briantracy-online.pl/…

Kontakt z organizatorem Institute of Behavioral Design & Sebastian Kotów:
Beata Kornowska, Sales Manager
Beata.Kornowska@iobd.org.uk
+48-511-404-777

Michał Wydrzyński, Project Manager
Michal.Wydrzynski@iobd.org.uk
+48 504-122-285

Strona internetowa wydarzenia:
https://www.briantracy-online.pl

(am)