Abonament Telemedico dla użytkowników MojejAvivy

0
734

Aviva nawiązała współpracę z Telemedico, dzięki której klienci korzystający z portalu MojaAviva mogą wykupić na preferencyjnych warunkach nielimitowany dostęp do internisty i pediatry. Dodatkowo, w ramach pakietu klienci otrzymują zniżkę 15% na konsultacje z lekarzami innych specjalności oraz na badania laboratoryjne realizowane przez sieć ALAB. Pierwszy miesiąc abonamentu dla klientów Avivy oferowany jest gratis.

– Z MojejAvivy korzysta już ponad pół miliona klientów, a więc rośnie znaczenie portalu w naszym ekosystemie obsługowym. MojaAviva jest najbardziej wszechstronnym i naszym zdaniem najlepszym serwisem online w ubezpieczeniach w Polsce. Cały czas inwestujemy w jej rozwój, dodając kolejne funkcjonalności, a teraz również usługi dodane, takie jak abonament telemedyczny. Pracujemy też na dostępem do lekarzy psychiatrów oraz psychologów. MojaAviva to portal dla klienta dbającego nie tylko o swoje i rodzinne  finanse, ale również o zdrowie – mówi Jolanta Karny, wiceprezes Avivy ds. sprzedaży i marketingu. Klienci zainteresowani nową ofertą mogą wejść w zakładkę „oferty specjalne” w MojejAvivie, a następnie po przekierowaniu na platformę Telemedico wykupić abonament.

Telemedico to nowoczesna platforma do zdalnych konsultacji lekarskich – pacjenci mogą kontaktować się z lekarzem przez telefon, wideo lub czat. E-konsultacje różnią się od zwyczajnych wizyt przede wszystkim formą realizacji, a jak wynika ze statystyk Telemedico, ich skuteczność, mierzona liczbą rozwiązanych problemów zdrowotnych, wynosi ponad 90%.

W ramach e-konsultacji można otrzymać od lekarza potrzebne porady, a w razie konieczności również receptę na leki, skierowanie na badania czy zwolnienie z pracy. Telemedico działa 24/7 i jest dostępne z dowolnego miejsca na świecie. Wystarczy wejść na konto pacjenta, umówić wizytę i połączyć się z lekarzem. Większość konsultacji z lekarzem ogólnym realizowanych jest jeszcze tego samego dnia. Na koncie pacjenta klienci znajdą także swoją dokumentację i mogą udostępnić ją lekarzowi.

(AM, źródło: Aviva)