Agnieszka Dąbrowska nowym prezesem mFind

0
1055

Porównywarka ubezpieczeniowa mFind ma nowego prezesa. Stanowisko to objęła Agnieszka Dąbrowska, specjalistka z dużym doświadczeniem w branży ubezpieczeniowej, przez wiele lat związana z AXA w Polsce.

– Dołączam do firmy, która działa w sektorze insurtech o ogromnym potencjale rozwoju. Cieszę się, że będę mogła wykorzystać swoje doświadczenie i kompetencje, wesprzeć zespół w rozwoju biznesu i zwiększaniu przewag konkurencyjnych – powiedziała Agnieszka Dąbrowska.

Agnieszka Dąbrowska przez ostatnie 14 lat pracowała w Grupie AXA w Polsce, gdzie jako dyrektor zarządzająca i członek zarządu odpowiadała między innymi za sprzedaż direct, obsługę klienta, e-commerce oraz komunikację marketingową. Ma doświadczenie w tworzeniu multidyscyplinarnych zespołów, w zarządzaniu procesami podczas fuzji i przejęć oraz kosztowej optymalizacji procesów sprzedaży i obsługi klienta.

– mFind to spółka z ogromnym potencjałem, szczególnie w dzisiejszym świecie, który jest tak nieprzewidywalny, a większość kontaktów międzyludzkich przechodzi na komunikację online. Nasza porównywarka ubezpieczeniowa jest odpowiedzią na postępującą cyfryzację gospodarki, jak również na wyzwania pandemicznego świata. Jestem przekonany, że nowa prezes jest najlepszym wyborem z możliwych. Jej doświadczenie, szczególnie w obszarze sprzedaży direct, dogłębna znajomość branży, realizowanie międzynarodowych projektów oraz udział w fuzjach i przejęciach to szansa dla mFind na rozbudowę wartości oraz rozpoznawalności – podkreśla Tomasz Danis, partner w MCI Capital i Fund Manager w Internet Ventures FIZ.

AM, news@gu.home.pl

(źródło: mfind)