Avanssur pozostaje w Warsaw Trade Tower

0
182

Należąca do Grupy AXA spółka Avanssur przedłużyła umowę dotyczącą wynajmu blisko 1 tys. m kw. w należącym do Globalworth biurowcu Warsaw Trade Tower.

– Oddział Avanssur w Polsce tworzy zespół kilkudziesięciu specjalistów IT realizujących międzynarodowe projekty programistyczne dla zagranicznych spółek AXA w Europie. Braliśmy pod uwagę inne budynki i lokalizacje, lecz głównie ze względu na położenie i dostępność komunikacyjną doszliśmy do wniosku, że optymalną decyzją będzie pozostanie w obecnej siedzibie – mówi Piotr Kucharski, dyrektor oddziału Avanssur w Polsce.

– Przedłużona umowa z Avanssur czy innymi najemcami to dla nas potwierdzenie słuszności strategii modernizowania takich budynków jak Warsaw Trade Tower, który jest jednym z symboli biurowej Warszawy i naszą flagową nieruchomością w stolicy – mówi Anna Korwin-Kulesza, Senior Leasing Manager Globalworth Poland.

Oddział Avanssur w Polsce tworzy i rozwija platformy IT do sprzedaży i obsługi produktów ubezpieczeniowych m.in. w Wielkiej Brytanii i Francji. Firma pracuje zgodnie z podejściem agile.

(AM, źródło: Cushman & Wakefield)