AXA Partners: Niespodziewana rezygnacja z podróży nie musi oznaczać utraty pieniędzy

0
444

AXA Partners przypomina turystom, że w jej ofercie znajduje się ubezpieczenie rezygnacji z podróży. Stanowi ono zabezpieczenie finansowe na wypadek wydarzeń, gdy z przyczyn losowych nie będzie można wybrać się na zaplanowany wyjazd.

– Rezygnacja z wyjazdu turystycznego czy zakupionego biletu lotniczego wiąże się ze stratą zainwestowanej gotówki. Ubezpieczenie rezygnacji z podróży AXA Partners szczególnie polecamy osobom, które preferują zakup wycieczek w formie first minute, na długo przed planowanym wyjazdem – mówi Łukasz Hajkowski, Country Manager w Polsce oraz członek zarządu AXA Partners CEE.

Ubezpieczeni na wypadek rezygnacji z podróży mogą odzyskać pieniądze w razie konieczności odwołania wyjazdu z powodu zachorowania, wypadku czy utraty pracy. AXA Partners zwraca do 100% udokumentowanych kosztów związanych z rezygnacją z wyjazdu. Ubezpieczenie pozwala również na otrzymanie zwrotu poniesionych kosztów podróży anulowanej z powodu zachorowania na Covid-19 lub objęcia izolacją, łącznie do 45 tys. zł.

(AM, źródło: AXA Partners)