AXA Partners: Szybka Pomoc Zdrowie dla klientów Multimedia Polska

0
580

AXA Partners we współpracy z Multimedia Polska rusza z kolejnym projektem w segmencie affinity i branży telekomunikacyjnej. Efektem współpracy obu podmiotów są specjalne pakiety zapewniające pomoc medyczną abonentom operatora.

Usługa Szybka Pomoc Zdrowie zapewnia kompleksową pomoc lekarską. Oferta jest dostępna w czterech pakietach – indywidualnym i rodzinnym w opcji podstawowej lub rozszerzonej. Szybka Pomoc Zdrowie zapewnia m.in. wizytę lekarza pierwszego kontaktu, konsultacje z lekarzem specjalistą, specjalistyczne badania, np. laboratoryjne lub ultrasonograficzne, zabiegi ambulatoryjne, opiekę pielęgniarską po hospitalizacji, sprzęt rehabilitacyjny, badania takie jak tomografia komputerowa, rezonans magnetyczny, drugą opinię medyczną i opiekę nad dziećmi (trzy ostatnie opcje w wariancie rozszerzonym). 

– Nazwa „Szybka Pomoc” odzwierciedla tempo naszego działania. Usługa jest aktywna już następnego dnia od momentu jej włączenia u operatora Multimedia. Natomiast w przypadku chęci skorzystania z pomocy klient musi wykonać tylko jeden telefon do Centrum Alarmowego, resztą zajmiemy się my. Zorganizujemy wizytę u lekarza specjalisty lub badanie specjalistyczne oraz pokryjemy jego koszty. Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów w niespodziewanych sytuacjach, które mogą mieć miejsce każdego dnia. Cieszymy się, że możemy rozwijać współpracę z takim partnerem, jakim jest Multimedia i zapewnić pomoc i ochronę jego klientom – podkreśla Łukasz Hajkowski, członek zarządu AXA Partners, dyrektor sprzedaży w Polsce.

(AM, źródło: AXA Partners)