Balcia: Na weekendowy wyjazd także z odpowiednią polisą

0
469

W związku z rosnącą popularnością szybkich weekendowych wypadów za granicę Balcia Insurance SE, radzi, aby przed wyjazdem zadbać o odpowiednie, a zarazem proste i łatwe ubezpieczenie. – Wykupienie ubezpieczenia na podróż zagraniczną to rozsądna decyzja, która przynosi wiele korzyści. Przede wszystkim zapewnia ochronę zdrowia, umożliwiając dostęp do opieki medycznej w razie nagłej choroby lub wypadku podczas pobytu za granicą – wskazuje Maciej Białka, Product Manager Balcia Insurance SE.

– Balcia Insurance proponuje ubezpieczenie, którego przedmiotem są koszty leczenia związane z wypadkiem lub chorobą oraz assistance. Dodatkowo, w zależności od wyboru ubezpieczającego, przedmiotem ochrony mogą być następstwa wypadków, odpowiedzialność cywilna, bagaż czy też opóźnienie bagażu – dodaje Maciej Białka.

Menedżer zaznacza, że zakup ubezpieczenia na czas podróży to kluczowy sposób na zapewnienie sobie spokojnego wypoczynku. Polisa daje pewność, że w razie jakichkolwiek problemów poszkodowany otrzyma potrzebne wsparcie.

(AM, źródło: Balcia)