Beata Tylke pokieruje sprzedażą Saltus Ubezpieczenia

0
1202

W lipcu do zespołu Saltus Ubezpieczenia dołączyła Beata Tylke. Objęła stanowisko dyrektora sprzedaży ubezpieczeń zdrowotnych i pracowniczych Saltus TUW i Saltus TU Życie.

Na decyzję o zaangażowaniu Beaty Tylke w rozwój marki wpłynęły jej liczne sukcesy i bogate doświadczenie płynące z realizacji wielu projektów związanych z organizacją sieci sprzedaży oraz tworzeniem produktów ubezpieczeniowych. Wcześniej zajmowała stanowiska sprzedażowe i zarządcze m.in. naczelnika Wydziału Współpracy i Rozliczeń z Agentami w Warcie czy dyrektora sprzedaży sieciami zewnętrznymi w Gerling Polska Życie i Pramerica Życie. Ponadto zajmowała się również współpracą z brokerami w Lux Medzie i  Signal Iduna. W ramach współpracy z SGB Bank uczestniczyła w projekcie rozszerzenia oferty ubezpieczeniowej dla banków spółdzielczych.

– Bardzo się cieszę, że będę mogła uczestniczyć w rozwoju sprzedaży Saltus TUW i Saltus TU Życie, kierując zespołem sprzedażowym dedykowanym do współpracy z brokerami i pośrednikami ubezpieczeniowymi. Dziękuję za zaufanie, jakim obdarzył mnie zarząd. Dotychczas skutecznie współpracowałam z zewnętrznymi pośrednikami, międzynarodowymi i lokalnymi biurami brokerskimi oraz multiagencjami. Wierzę, że te kompetencje pozwolą mi na osiągnięcie sukcesu w Saltusie – mówi Beata Tylke.

(AM, źródło: Brandscope)