Brokerslink: Bałkański broker wychodzi w świat

0
186

Globalna sieć brokerska Brokerslink rozszerzyła swoją obecność na Półwyspie Bałkańskim, dołączając niezależnego brokera z Bośni i Hercegowiny, Advantis Insurance Broker.

Założona w 2015 r. firma Advantis oferuje klientom dostęp do szerokiej gamy produktów, specjalizując się w ubezpieczeniach majątku i odpowiedzialności. W partnerstwie z firmą macierzystą ADVANTIS Broker, notowaną na giełdzie w Banja Luce, może również zapewniać pełne usługi doradcze w zakresie ładu korporacyjnego, od pozyskiwania funduszy i doradztwa inwestycyjnego, po zarządzanie ryzykiem, programy ubezpieczeniowe i likwidację szkód.

– Uważamy, że aby rozwijać się dalej jako firma, musimy zyskać szczegółowy wgląd w światowy rynek ubezpieczeń – skomentowała dyrektor generalna Advantis, Sonja Topalović. – Znajomość lokalnego rynku i doświadczenie brokerów takich jak Advantis jest zasadniczą siłą naszej globalnej sieci – podkreślił Christos Gavriel, regionalny menedżer Brokerslink na Europę. – Na twardniejącym rynku ubezpieczeniowym jest teraz ważniejsze niż kiedykolwiek, by klienci mieli dostęp do doradztwa niezależnych brokerów, zakorzenionego w ich lokalnych rynkach.

(AC, źródło: Insurance Journal)