Centrum Medyczne PZU Zdrowie z tytułem najlepszej przychodni w stolicy

0
417

Głosami pacjentów Centrum Medyczne PZU Zdrowie Warszawa Stawki zajęło 1. miejsce w kategorii „Przychodnia lub Gabinet Roku” na terenie Warszawy w ogólnopolskim plebiscycie Hipokrates 2023. Plebiscyt co roku docenia i nagradza pracowników ochrony zdrowia, którzy cieszą się największym uznaniem pacjentów – za profesjonalizm w procesie leczenia, kulturę osobistą i podejście do pacjenta.

28 listopada odbyła się mazowiecka gala konkursowa. W tegorocznej edycji Centrum Medyczne PZU Zdrowie Warszawa Stawki zajęło 1. miejsce w kategorii „Przychodnia lub Gabinet Roku” na terenie Warszawy, a tym samym zyskało tytuł najlepszej przychodni w stolicy. Nagrodę dla PZU Zdrowie odebrał kierownik placówki Paweł Gburzyński.

W pierwszej dziesiątce znalazła się także warszawska placówka PZU Zdrowie zlokalizowana przy ul. Puławskiej. W plebiscycie na poziomie regionalnym (województw) nominowano blisko 40 przedstawicieli kadry medycznej i placówek medycznych PZU Zdrowie. 

Gala finałowa, podczas której zostaną wręczone nagrody na poziomie ogólnopolskim, odbędzie się 8 grudnia w Zamku Królewskim w Warszawie. 

(AM, źródło: PZU Zdrowie)