Colonnade: Grzegorz Kulik odpowiedzialny za strategię i działanie Polsce

0
1857

Grzegorz Kulik, który od 2 września pełni funkcję dyrektora generalnego polskiego oddziału Colonnade Insurance, będzie odpowiadać za strategię i działanie spółki w Polsce, a do jego głównych zadań należy rozwój zakładu w wybranych obszarach rynku.

– Możliwość zarządzania firmą o tak ugruntowanej pozycji to dla mnie ogromne wyróżnienie. Cieszę się, że będę miał okazję pracować z zespołem doświadczonych ekspertów, z którego znany jest Colonnade. Zależy mi, aby Colonnade dalej wyznaczał kierunki w zakresie ubezpieczeń korporacyjnych, ale równocześnie aktywnie rozwijał inne produkty ubezpieczeniowe. Nasze hasło przewodnie, czyli „Ubezpieczenia inspirowane ludźmi” jest mi bliskie, bo wierzę, że dobra oferta ubezpieczeniowa to taka, która odpowiada na realne potrzeby klientów – mówi Grzegorz Kulik.

– Cieszę się z dołączenia Grzegorza do zespołu Colonnade Insurance. Jestem przekonany, że jego doświadczenie i znajomość rynku pozwoli na dalszy rozwój Colonnade w Polsce, w zgodzie z wartościami obowiązującymi w grupie Fairfax, w tym między innymi zasadą „fair and friendly – mówi Peter Csakvari, prezes grupy Fairfax na Europę Środkową i Wschodnią.

(AM, źródło: Colonnade Insurance)