Compensa Dystrybucja zdalnie rozbudowuje sieć sprzedaży

0
1155

W ramach procesu rozbudowy sieci sprzedaży w I kwartale 2020 r. Compensa Dystrybucja pozyskała do współpracy dwukrotnie więcej osób niż w analogicznym okresie poprzedniego roku. Wszystkie rekrutacje odbywają się w pełni zdalnie.

– Compensa Dystrybucja realizuje plan rozbudowy sieci sprzedaży o nowych doradców, a także kolejne jednostki terenowe. W sytuacji pandemii spotykamy się z wyzwaniami, do jakich z pewnością należy zdalna rekrutacja czy proces wdrożenia nowych osób bez konieczności bezpośredniego spotkania. Doświadczenia ostatnich kilku tygodni pokazują, że nie jest to przeszkodą. Jesteśmy także w pełni przygotowani do przeprowadzenia egzaminów zdalnie – mówi Mariola Zdziarska, prezes zarządu Compensa Dystrybucja.

Rekrutacje doradców cieszą się dużym zainteresowaniem kandydatów – do końca marca do współpracy pozyskano ponad 100 nowych osób, czyli dwa razy więcej niż w pierwszym kwartale ubiegłego roku. W związku z obostrzeniami wynikającymi z pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 wszystkie procesy rekrutacyjne odbywają się zdalnie.

Compensa Dystrybucja wzmocniła proces rekrutacji nowych doradców o współpracę z nowym portalem ogłoszeniowym. Zmieniła szatę graficzną ogłoszeń. Spotkania odbywają się online przy użyciu narzędzi dostępnych dla kandydatów. Spółka przeprowadza także webinary, zdalne szkolenia i udostępnia materiały konieczne do prowadzenia działalności. 

(AM, źródło: Compensa)