Compensa: OMNI to krok w stronę omnikanałowości

0
675

24 kwietnia Compensa udostępniła pierwszej dużej grupie agentów najnowsze rozwiązanie technologiczne: OMNI. Według Anny Włodarczyk-Moczkowskiej, prezes zarządu ubezpieczyciela, wydarzenie to było otwarciem na nową filozofię sprzedaży ubezpieczeń w cyfrowym świecie, której do tworzenia zakład zaprosił swoich pośredników.

– Wraz z OMNI nasi pośrednicy uzyskali dostęp nie tylko do pełnej oferty ubezpieczeń komunikacyjnych Compensy, ale także, po raz pierwszy, do ofertyBenefia24 oraz Beesafe. Co ważne, propozycje naszych trzech marek dostępne są w jednym narzędziu sprzedażowym, a do ich wygenerowania wystarczą zaledwie dwie dane – numer rejestracyjny i PESEL klienta – wskazała Anna Włodarczyk-Moczkowska. – Oczywiście można patrzeć na OMNI z poziomu technologii, ale zwracam uwagę na coś więcej. Nasze rozwiązanie to mocny krok w stronę OMNIkanałowości, czyli dostępu do oferty ubezpieczeniowej w wielu kanałach, także podczas jednej podróży klienta. Compensa, Benefia24 i Beesafe tworzą jeden świat, z którego czerpać może szeroka grupa klientów. OMNIkanałowość to przyszłość, którą właśnie zaczęliśmy tworzyć – dodała.

Anna Włodarczyk-Moczkowska zaznaczyła, że OMNI stanowi jednocześnie kolejny krok Compensy w stronę wzmacniania relacji z pośrednikami. – Na kształt naszej platformy miały wpływ uwagi agentów, którzy współpracowali z nami od początku jej tworzenia, czyli od września 2021 roku – podkreśliła.

Prezes zadeklarowała, że dialog z pośrednikami, zaufanie i partnerstwo są dla Compensy ponadczasowymi wartościami , które przejawiają się zarówno w relacjach rynkowych, jak i w codziennej praktyce ubezpieczeniowej.

– Zasady te to dla nas podstawa, to działania oparte na zaufaniu i wzajemnym poszanowaniu. Teraz zasady te wprowadzamy oficjalnie: gwarantujemy naszym partnerom pierwszoplanową rolę w dystrybucji naszych ubezpieczeń, a także pierwszeństwo w obsłudze klientów z ich portfela. Świat ubezpieczeń budujemy wspólnie z naszymi partnerami. Razem tworzymy przyszłość – podkreśliła Anna Włodarczyk-Moczkowska.

(AM, źródło: LinkedIn)