Concordia Ubezpieczenia rozmawia z brokerami o szkodach rolnych

0
2945

Kilkudziesięciu brokerów 26 listopada 2019 r. spotkało się w Głęboczku z ekspertami Concordii Ubezpieczenia (Grupa Generali), by porozmawiać o szkodach rolniczych. Gospodynią wydarzenia była Elżbieta Frydrychowicz-Sztanga, dyrektor zarządzająca siecią sprzedaży. O szkodach w maszynach rolniczych opowiadał Piotr Adamczyk, dyrektor Biura Likwidacji Szkód Concordii Ubezpieczenia, a o ryzyku suszy Bernard Mycielski, jego zastępca. Wieczorem brokerzy mieli okazję spotkać się z członkami zarządu – Maciejem Fedyną, Rajmundem Rusieckim i Arkadiuszem Wiśniewskim.

Concordia Ubezpieczenia, która od roku wchodzi w skład Grupy Generali, od wielu lat specjalizuje się w ubezpieczeniach skierowanych do rolników. – Chcieliśmy pokazać brokerom, że pomimo zmian właścicielskich, wciąż robimy dokładnie to, na czym znamy się najlepiej, czyli ubezpieczamy rolników od bardzo różnych ryzyk. Możemy też pochwalić się jednymi z najlepszych w kraju ekspertami w zakresie szkód rolnych – wyjaśnia Elżbieta Frydrychowicz-Sztanga.

Część szkoleniowa spotkania odbyła się w siedzibie PHZ Kalchem, jednego z klientów Concordii Ubezpieczenia, który jest autoryzowanym dealerem niemieckich maszyn rolniczych. Dzięki temu brokerzy mogli obejrzeć wybrane maszyny o różnym stopniu eksploatacji.

Wiele naszych szkoleń odbywa się w siedzibach firm, które ubezpieczamy. To nie jest przypadek – tłumaczy Elżbieta Frydrychowicz-Sztanga. – To pozwala pośrednikom lepiej zrozumieć niełatwą i mocno wyspecjalizowaną materię ubezpieczeń rolnych.

Szczegółowa fotorelacja z wydarzenia ukazała się w „Gazecie Ubezpieczeniowej” z datą wydawniczą 9 grudnia 2019 r.

AW