Crawford Polska przygotowany na wzrost liczby roszczeń związanych z koronawirusem

0
672

Crawford Polska, spodziewając się w najbliższym okresie zwiększonej liczby roszczeń finansowych, zwiększa swoje zasoby w zakresie specjalistów likwidatorów o wykształceniu finansowo-księgowym z doświadczeniem w likwidacji skomplikowanych szkód utraty zysku w Polsce i za granicą.

Będąc częścią międzynarodowej niezależnej sieci ekspertów szkód finansowych CFAS (Crawford Forensic Accounting Services), firma dysponuje dostępem do informacji na temat roszczeń bezpośrednio i pośrednio związanych z COVID-19 w krajach, gdzie rozwój epidemii jest bardziej zaawansowany, a liczba roszczeń ubezpieczeniowych jest rozpatrywana na szerszą skalę niż w Polsce. 

Crawford Polska podkreśla, że prowadzi nieprzerwaną działalność, zapewniając klientom pełen zakres dotychczas świadczonych usług, jednak większość pracowników firmy pracuje już zdalnie. Wszystkie osoby pracujące z  domu posiadają sprzęt i oprogramowanie zapewniające pełne bezpieczeństwo pracy zdalnej i przesyłanych danych oraz przeszły odpowiednie szkolenia dotyczące zarówno ochrony danych osobowych, jak i bezpieczeństwa pracy poza biurem.

Z uwagi na obowiązujący na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stan epidemii Crawford Polska apeluje o przesyłanie wszelkiej dokumentacji oraz korespondencji wyłącznie drogą elektroniczną. Powyższe jest podyktowane bezpieczeństwem zarówno klientów, jak i pracowników i ma na celu przeciwdziałanie potencjalnemu rozprzestrzenianiu koronawirusa.

(AM, źródło: Crawford)