Cztery sierpniowe propozycje CUK Ubezpieczenia

0
198

Multiagencja CUK Ubezpieczenia oferuje klientom możliwość ubezpieczenia auta, wyjazdu, domu lub mieszkania oraz dziecka na specjalnych warunkach.

Propozycja komunikacyjna została przygotowana we współpracy z Link4. W jej ramach klienci kupując OC posiadaczy pojazdów mechanicznych mogą je nabyć z 5% zniżką. W ramach polisy otrzymują również samochód zastępczy w przypadku kradzieży czy naprawy uszkodzonego pojazdu. Do OC dołączone jest assistance opony.

– W sytuacji, gdy dojdzie do przebicia, pęknięcia czy innego rodzaju uszkodzenia, kierowca otrzyma pomoc w postaci naprawy czy wymiany uszkodzonego elementu. Jeśli wybieramy się w dłuższą podróż, taka ochrona może okazać się nieoceniona, podobnie jak Zielona Karta, która w ramach polisy jest darmowa – mówi Maciej Kuczwalski, ekspert CUK Ubezpieczenia.

Z kolei oferta skierowana do urlopowiczów została przygotowana we współpracy z Generali. W jej ramach multiagencja umożliwia zakup ubezpieczenia turystycznego na wyjazd zagranicznych ze zniżką w wysokości 5%, natomiast w przypadku wyjazdów krajowych upust może wynieść 10%.

W sierpniowej ofercie CUK Ubezpieczenia klienci mogą również skorzystać z promocyjnych warunków zakupu ubezpieczenia mieszkaniowego. Multiagencja oferuje możliwość zakupu przygotowanego przez Allianz produktu ubezpieczenie Mój Dom ze zniżką w wysokości 30%.

– W ramach ubezpieczenia nieruchomości przedmiotem może być zarówno dom, jak i mieszkanie. Ubezpieczenie gwarantuje ochronę w momencie powstałych szkód na skutek sił natury, ale też naszego przeoczenia – mówi Maciej Kuczwalski. – Ubezpieczenie Mój Dom od Allianz pomoże minimalizować koszty związane z zakupem nowych sprzętów czy remontem. Ochrona obejmuje również szkody spowodowane przez zwierzęta domowe – dodaje.

Natomiast we współpracy z InterRisk CUK Ubezpieczenia przygotowało specjalną ofertę polisy NNW Dziecko. W jej ramach do wyboru jest 5 wariantów ubezpieczenia, a składka zaczyna się od 21 złotych rocznie.

(AM, źródło: CUK Ubezpieczenia)