Dobre wyniki EPRO

0
1502

W 2023 r. sprzedaż spółki wzrosła o ponad 25%. Znacząco zwiększyła się także liczba przedstawicieli w ogólnopolskiej sieci. Pozostając w bliskiej biznesowej relacji z niemieckim ERGO Pro, EPRO wdrożyło także specjalny program rozwojowy MasterClass, którego celem jest trzykrotny wzrost siły sprzedażowej do 2028 r.

Bardzo ciekawe są również wyniki jakościowe ERPO. Firma po raz pierwszy w historii postanowiła wyróżnić swoich współpracowników w tym zakresie.

O naszej wyjątkowej jakości zaświadczają partnerzy – ERGO Hestia oraz Compensa. Cieszy nas, że poziom storno w przypadku dużych struktur nie przekracza z reguły 5%, a w przypadku sprzedaży własnej dla wieloletnich przedstawicieli w licznych przypadkach pozostaje na poziomie poniżej 2%. To bardzo dobre wyniki i dlatego warto docenić ludzi za ich jakościową pracę – mówili ze sceny prezesi Peter Grudniak i Piotr Grzesik.

Jeszcze w tym roku EPRO wdroży nowy produkt zdrowotny ERGO Hestii i będzie pierwszą multiagencją oferującą rozwiązanie zawierające nowy komponent profilaktyczny. Dodatkowo plany spółki na ten rok przewidują implementację jeszcze jednego produktu – ubezpieczenia od utraty dochodu specjalistów.

Wiele razy podkreślaliśmy, że pozostajemy wierni ubezpieczeniom, w dodatku selekcjonujemy ofertę rynkową i kierujemy do sprzedaży najlepsze rozwiązania z danej kategorii. W ten sposób orientujemy nasz biznes na jakość i budujemy kompetentne, wyspecjalizowane zespoły współpracowników – powiedział Peter Grudniak.

Dobre wyniki EPRO widoczne były gołym okiem. W porównaniu z poprzednimi latami scena zapełniła się nowymi nagrodzonymi współpracownikami, uczestnicy Kongresu celebrowali także liczne awanse swoich kierowników.

Zmieniamy się, digitalizujemy narzędzia, chętnie wykorzystujemy dobre praktyki biznesowe i podpowiedzi naszych przyjaciół z Niemiec. Mamy swoje cele i konsekwentnie je realizujemy. Realizacja planów zawsze daje dodatkową energię i jest źródłem optymizmu na kolejne miesiące – mówi Piotr Grzesik.

Gala Primus Inter Pares na stałe wpisała się w kalendarz imprez branży finansowej. Również i w tym roku jej gośćmi – poza najlepszymi współpracownikami EPRO – byli znani i lubiani: aktorzy, celebryci, sportowcy, biznesmeni oraz przedstawiciele świata ubezpieczeń z Polski i Niemiec.

AG

(źródło zdjęć: EPRO)