EIB i Salvum Odszkodowania wspierają PGE Skra Bełchatów

0
684

Firma brokerska EIB oraz firma odszkodowawcza Salvum Odszkodowania zdecydowały się na kontynuację współpracy sponsorskiej z drużyną siatkarską PGE Skra Bełchatów.

– Jesteśmy sponsorem PGE Skry Bełchatów nieprzerwanie od początku istnienia EIB, czyli już 25 lat. Te ćwierć wieku to wiele sukcesów i pouczających doświadczeń. PGE Skra potrafi nas zainspirować, bo zarówno w sporcie, jak i biznesie liczą się wola walki i konsekwencja, by być coraz lepszym – powiedział Rafał Kaszubowski, prezes EIB.

– Życzę każdemu takich sponsorów, jak EIB, z którym współpraca przebiega zawsze wzorowo. Od lat stawiamy na profesjonalizm, a fakt, że od tylu lat jesteśmy razem, tylko potwierdza, że była to dobra decyzja. Liczymy, że wspólnie wywalczymy mistrzostwo Polski w przyszłym sezonie i dziękujemy za wsparcie – mówi Konrad Piechocki, prezes KPS Skra Bełchatów.

– Cieszymy się, że możemy dalej brać udział w rozwoju polskiego sportu, który jednoczy ludzi i często staje się dla nich natchnieniem do dalszych starań o prywatne sukcesy – mówi Wojciech Dudkiewicz, właściciel firmy Salvum Odszkodowania.

– Wieloletnia współpraca z Salvum Odszkodowania ma dla nas również szczególne znaczenie, bo to co prawda firma o zasięgu ogólnopolskim, ale swoją siedzibę ma w pobliskim Sulejowie. Cieszę się, że możemy się wspierać – dodaje Konrad Piechocki.

(AM, źródło: KPS Skra Bełchatów)