Europ Assistance Polska z ofertą dla klientów Rankomat

0
271

Europ Assistance Polska wspólnie z Rankomat uruchomiła nową usługę dla klientów porównywarki. Od kwietnia mogą oni zakupić samodzielny produkt assistance samochodowy, zarówno krótko-, jak i długoterminowy. Oferta dostępna jest w czterech wariantach i w zależności od wybranej opcji obejmuje zakresem terytorialnym Polskę i Europę.

Pomoc dostępna w czterech wariantach (Mini, Komfort, Rozszerzony, VIP) jest skierowana do posiadaczy aut osobowych i pojazdów dostawczych do 3,5 tony. Assistance krótkoterminowy można nabyć na okres 4, 9, 16 i 31 dni, natomiast assistance długoterminowy obejmuje roczną ochronę. W ramach pierwszej opcji klienci mają zagwarantowaną możliwość skorzystania z jednej interwencji, natomiast assistance długoterminowy przewiduje cztery interwencje w roku ubezpieczeniowym.

Każdy wariant gwarantuje dostęp do usprawnienia pojazdu na miejscu, holowania pojazdu, transportu dla podróżnych, parkingu strzeżonego. W wariantach Komfort, Rozszerzony i VIP klienci mogą dodatkowo liczyć na nocleg dla podróżnych i samochód zastępczy. Rozszerzony i VIP gwarantują ponadto dostarczenie paliwa, wymianę koła i pomoc tłumacza oraz obejmują zdarzenia również na terenie Europy.

– Z naszych badań i statystyk wynika, że realne wsparcie i pomoc w sytuacji zdarzenia drogowego jest najbardziej doceniane przez klientów posiadających ubezpieczenie samochodu. Cieszymy się, że dzięki współpracy z Rankomat.pl, klienci będą mogli zakupić samodzielny, niezależny assistance, który będzie idealny dla osób szukających całorocznej ochrony, jak również potrzebujących wsparcia w przypadku krótkoterminowych wyjazdów, także poza granice Polski – mówi Marcin Zieliński, dyrektor Departamentu Sprzedaży Europ Assistance Polska.

Assistance można zakupić na platformie Rankomat.

(AM, źródło: Europ Assistance)