Esaliens wzmacnia kompetencje na rynku technologii medycznych

0
53

Esaliens buduje grupę doradczą złożoną z wybitnych specjalistów sektora medycznego. W jej skład wszedł już profesor dr hab. Paweł Burchardt, kardiolog, specjalista chorób wewnętrznych i biolog molekularny.

Paweł Burchardt jest autorem kilkudziesięciu prac z obszaru nauk podstawowych i klinicznych, publikowanych w prestiżowym piśmiennictwie branżowym (indeks Hirscha 13). To także autor patentów z zakresu farmakologii klinicznej. Ma ogromne doświadczenie w tworzeniu, prowadzeniu, a także recenzowaniu i krytycznej ocenie przedsięwzięć naukowych.

– Aktywa tematyczne wymagają aktualizowanej na bieżąco specjalistycznej wiedzy. Nieoceniona jest też praktyka w danej dziedzinie. Mamy wielką satysfakcję, że udało nam się pozyskać do współpracy ze świata nauki tak znakomitego eksperta, jak profesor Paweł Burchardt. Liczymy, że jako konsultant wzbogaci on nasze działania edukacyjne o pryzmat praktyki medycznej. Warto podkreślić, że pan profesor jest niekwestionowanym autorytetem merytorycznym – uhonorowany został przez Europejskie Towarzystwo Kardiologiczne tytułem Fellow of the ESC (FESC), przyznawanym kardiologom za znaczące osiągnięcia w tej dziedzinie medycyny – podkreśla Norbert Talarczyk, członek zarządu Esaliens TFI.

– Świat zmienia się na naszych oczach. Robotyzacja i sztuczna inteligencja stosowane w medycynie oddziałują na globalną gospodarkę i wpływają na życie społeczne. Zespół Esaliens bacznie obserwuje te zmiany i wykorzystuje je, budując portfele odpowiadające na potrzeby najbardziej wymagających klientów. Inwestorzy detaliczni mają do wyboru szeroką gamę produktów służących długoterminowemu oszczędzaniu, ale proponujemy też interesujące rozwiązania dla inwestorów oczekujących alternatywnych sposobów inwestowania – mówi Norbert Talarczyk.

Esaliens TFI przygląda się też innym możliwościom inwestycyjnym, na których bazować mogą produkty tematyczne. Analizuje nowe trendy w pracach nad dostarczeniem zdrowej żywności, w ekologii czy tzw. spółkach ESG, odpowiedzialnych społecznie i kierujących się etyką i troską o środowisko.

(AM, źródło: Esaliens)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here