HDI Embedded, Windtre i wefox ze wspólną ofertą dla właścicieli zwierząt domowych

0
496

Windtre Insurance wprowadził na włoski rynek nowe ubezpieczenie zwierząt domowych pod nazwą „Micio e Fido”. Produkt został opracowany przez kontrolowane przez Europa Ubezpieczenia HDI Embedded w ramach partnerstwa z wefox.

Polisa obejmuje zwrot kosztów weterynaryjnych poniesionych w przypadku hospitalizacji zwierzęcia z powodu urazu lub choroby, z operacją lub bez, a także całodobową telefoniczną konsultację weterynaryjną i dostawę do domu leków. Usługa petsitting świadczona jest także na wypadek np. hospitalizacji ubezpieczonego i pokrycia wielu innych wydatków, jakie klient może ponieść w związku z opieką nad swoim pupilem.

Ubezpieczenie od wydatków weterynaryjnych można zawrzeć dla zwierzaka od 7. tygodnia życia, a jeśli zostanie zawarta przed ukończeniem przez niego 10 lat, może zostać przedłużona bez ograniczeń wiekowych.

Nowa polisa, wprowadzona w ramach strategicznego partnerstwa Windtre z wefox, jest opracowana przez HDI Embedded. Produkt jest dystrybuowany przez Windtre Assicurazioni.

(AM, źródło: LinkedIn)