Już we wrześniu rusza DNA Biznesu

0
1205

To, co obecnie buduje przewagę konkurencyjną na rynku, to tzw. małe różnice, rozumiane jako indywidualne zasoby danej jednostki. Wiele zależy od naszej wiedzy, umiejętności i postawy, warto więc brać udział w szkoleniach rozwojowych, takich jak DNA Biznesu, które w 2022 r. zostaną uruchomione w ramach Akademii Brokera PZU.

Uczestnicy takich spotkań mogą sami zdecydować, co z poznanego materiału jest dla nich ważne lub ciekawe i co zastosują w najbliższym czasie w swojej pracy. Szkolenia rozwojowe to nie tylko ścisła wiedza czy umiejętności, dzięki którym można wyróżnić się na rynku. W wielu przypadkach pozwalają one zmienić punkt widzenia. Uczestnicy szkoleń spotykają na nich także ekspertów z różnych branż, dzięki którym poznają ciekawe rozwiązania, możliwe do zastosowania „od ręki” w swojej codziennej pracy.

To przydatne na każdym etapie kariery – zarówno dla osób początkujących w świecie sprzedaży ubezpieczeń, jak i dla osób z dużym doświadczeniem, którzy mogą zainspirować się do poszerzenia palety umiejętności. Z tych wszystkich powodów w PZU powstał specjalny cykl spotkań online DNA Biznesu.

Zmotywowani przez ekspertów

Szkolenia rozwojowe, których premiera będzie miała miejsce 15 września 2022 r., są przeznaczone dla agentów, multiagentów, dealerów i brokerów PZU SA i PZU Życie SA.

Program szkoleń będzie bazował na pięciu obszarach tematycznych: efektywność osobista, rozwój biznesu, komunikacja w biznesie, zarządzanie i przywództwo oraz ja w biznesie.

W dniu premiery na specjalnym wydarzeniu online będziemy mogli spotkać się z liderami świata biznesu. W trakcie swoich wystąpień zaproszą nas w podróż, w trakcie której będziemy mogli odkrywać czynniki wpływające na osiągnięcie sukcesu, podkreślając rolę skutecznej komunikacji w relacjach biznesowych, oraz przekażą solidną porcję motywacji, tłumacząc, jak z ich perspektywy można rozwinąć własną efektywność – mówi Agnieszka Szczepaniak – koordynatorka DNA Biznesu.

Dlaczego warto uczestniczyć w szkoleniach DNA Biznesu?

Świadomość, że przedsiębiorca musi znać się na wszystkim, jest przytłaczająca i niejednej osobie może podciąć skrzydła. Nie bez kozery mówi się, że przedsiębiorca to człowiek orkiestra, i coś w tym jest. Zatem od czego zacząć?

Przede wszystkim nie szukaj cudownego przepisu na sukces, bo on nie istnieje! Na powodzenie w biznesie ma wpływ wiele czynników, ale chyba najważniejszy element to JA. Tutaj beze mnie nic się nie zadzieje. To, jak działam i funkcjonuję, przekłada się na efekty, jakie osiągam w biznesie. Dlatego też DNA Biznesu chce wzmocnić te wszystkie obszary, które są dla ciebie ważne teraz! – tłumaczy Tomasz Łakomy, dyrektor ds. zarządzania efektywnością sieci sprzedaży i portfelem w PZU Życie.

Tomasz Łakomy

Korzyści dla uczestników

  • zdobywanie nowych umiejętności praktycznych
  • poszerzanie wiedzy teoretycznej
  • wymiana doświadczeń z ludźmi z branży
  • podnoszenie kwalifikacji, co daje możliwość podejmowania się coraz większych wyzwań, a to często prowadzi do awansu
  • docenienie ze strony szefa
  • wraz ze wzrostem kompetencji wzrost pewności siebie oraz wyższe poczucie własnej wartości
  • po szkoleniu wzrasta jakość wykonywanej pracy
  • zwiększa się wewnętrzna motywacja do rozwoju i pracy osoby, która ukończyła szkolenie.

Informacje o starcie szkoleń zdalnych, formie zapisów, linki itp. zostaną rozesłane przez brokerski newsletter. Żeby się na niego zapisać, należy się skontaktować z menedżerem ds. sprzedaży korporacyjnej lub zgłosić e-mailowo na adres: ubezpieczeniagrupowe@pzu.pl