Krótkoterminowe Moto Assistance dla klientów Rankomat

0
231

AXA Partners rozszerzyła ofertę dla klientów porównywarki Rankomat. Oprócz ubezpieczeń turystycznych mogą oni również wybrać pakiety wsparcia Moto Assistance zapewniające kompleksową pomoc w razie niespodziewanych sytuacji na drodze.

Moto Assistance AXA Partners dla klientów Rankomat zapewnia ochronę w opcjach 4, 9, 16, 31 dni i rok. Dostępne są 3 pakiety ochrony w 2 strefach geograficznych: Polska i Europa. Polisę można wykupić na konkretny wyjazd lub na cały rok. Wsparcie assistance obejmuje m.in. naprawę unieruchomionego pojazdu, jego holowanie (do 1000 km w Pakiecie Premium 1000, przygotowanym specjalnie dla klientów porównywarki). W przypadku unieruchomienia auta i niemożności jego naprawy, jeszcze w tym samym dniu klienci porównywarki mogą liczyć na organizację zakwaterowania w hotelu do 4 dób (w tym pakiecie) i postój pojazdu na parkingu strzeżonym. W razie konieczności dalszej podróży sfinansowane zostaną również koszty wynajmu i dostarczenia samochodu zastępczego (na 5 dób w pakietach Comfort i Premium 1000).

AXA Partners jest zadowolona z dotychczasowej współpracy z Rankomat i nie wyklucza dalszego rozszerzania oferty o kolejnej produkty ubezpieczeniowe.

– Od dawna w AXA Partners rozwijamy nasz biznes w oparciu o nowe technologie i innowacyjne rozwiązania, na bieżąco usprawniajmy systemy sprzedaży i obsługi, tak aby były one coraz bardziej przyjazne nie tylko dla klientów ale również dla naszych partnerów biznesowych. Bliska relacja AXA Partners z partnerami biznesowymi stwarza konieczność szybkiej reakcji na ich potrzeby i oczekiwania. Wdrażamy kolejną ofertę ubezpieczeniową razem z rankomat.pl, a podkreślenia wymaga wzorcowa współpraca zespołów sprzedażowych, projektowych i informatycznych –  wskazuje Łukasz Hajkowski, dyrektor sprzedaży w Polsce, członek zarządu AXA Partners CEE. – Dzięki wiedzy eksperckiej i zaangażowaniu specjalistów po stronie Rankomat i AXA Partners wdrożyliśmy krótkoterminowe assistance – produkt, którego nie było do tej pory na rynku – dodaje.

AXA Partners razem z Rankomat chcą w kolejnych miesiącach uruchomić wspólną kampanię informacyjną stanowiącą wsparcie promocji nowego produktu.

(AM, źródło: AXA Partners)