Laven z nagrodą Insurtech Awards 2023

0
348

Oferujący komplementarne ubezpieczenia zdrowotne insurtech Laven otrzymał nagrodę główną InsurTech Awards w konkursie towarzyszącym FinTech&InsurTech Digital Kongres. O przyznaniu nagród zdecydowała kapituła konkursowa zrzeszająca uznanych ekspertów i osobowości branży finansowej.

– Laven to nie tylko polisa zdrowotna, ale cały ekosystem umożliwiający ubezpieczonym leczenie za pomocą nowatorskich, a przez to często kosztownych terapii, w tym szpitale, apteki, sieć partnerów dostarczających usługę drugiej opinii medycznej czy najbardziej na świecie zaawansowane protezy ortopedyczne. Z kolei współpracującym z nami towarzystwom ubezpieczeniowym oferujemy gotowy do wdrożenia model biznesowy bazujący na innowacyjnym produkcie ubezpieczeniowym oraz dystrybucję za pośrednictwem brokerów, multiagencji czy banków. Cieszę się, że nasze kompleksowe podejście zostało docenione przez ekspertów i znalazło odzwierciedlenie w werdykcie kapituły konkursowej – powiedział Piotr Karda, prezes zarządu Laven.

Ideą konkursu jest promowanie rozwiązań, przedsięwzięć i osobowości, które w znaczący sposób przyczyniły się do promocji technologicznych rozwiązań w branży finansowej oraz ubezpieczeniowej. Wyróżnienia przyznawane są w czterech kategoriach: FinTech Award, InsurTech Award, Best Payment Solution oraz Strategic Cooperation Awards.

(AM, źródło: Laven)