Link4: Nowy projekt „Pokoloruj marzenia”

0
627

„Pokoloruj marzenia” to nowy program braci Collins, który powstał we współpracy z Link4. Projekt ma na celu wspieranie rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej.

W 8-odcinkowym cyklu „Pokoloruj marzenia” słynni bracia pomagają potrzebującym rodzinom, których ze względu na trudną sytuację materialną nie stać na naprawę swoich aut. Podczas gdy bracia Collins pracują nad przywróceniem zniszczonych samochodów do stanu, który gwarantuje bezpieczeństwo ich użytkowania, Link4 organizuje rodzinom auto zastępcze na czas naprawy, a po wszystkim ubezpiecza nowo wyremontowany pojazd.

– Projekt z braćmi Collins wypływa z naszej potrzeby pomagania. Od lat powtarzamy, że ubezpieczyciele są po to, by pomagać – wyjaśnia Patrycja Kotecka, dyrektor Pionu Marketingu Link4. – Nie bez powodu też zdecydowaliśmy się na współpracę z braćmi Collins. To niezwykle wrażliwi ludzie, dla których życie też przed laty nie było łaskawe – dodaje. 

Premierowy film na YouTube wygenerował ponad 160 tys. odsłon. Każdy odcinek ma swoją premierę w piątki o godz. 19:00 na kanale braci Collins.

– Dostajemy masę listów. Najchętniej pomoglibyśmy wszystkim, jednak musimy wybrać nielicznych i to jest wyjątkowo trudne. Inna strona „Pokoloruj marzenia” to spotkania z naszymi bohaterami. Niektórzy są w naprawdę dramatycznych sytuacjach życiowych. Mamy świadomość, że zakres naszej pomocy to tylko kawałeczek potrzeb, jakie mają – tłumaczy Rafał Collins.

(AM, źródło: Link4)