LINK4 z certyfikatem Inwestor w Kapitał Ludzki 2023

0
458

LINK4 po raz kolejny został nagrodzony certyfikatem Inwestor w Kapitał Ludzki. Godło przyznano na podstawie opinii pracowników firmy sprawdzonych w niezależnym badaniu,  które potwierdziło dużą satysfakcję z wykonywanej pracy i wysoki poziom zaangażowania w obowiązki.

Podczas badania pracownicy oceniali 5 kluczowych obszarów: ogólne zadowolenie z pracy, zaangażowanie, relacje, kompetencje oraz pracownik jako ambasador. Warunkiem przyznania godła Inwestor w Kapitał Ludzki jest uzyskanie wyniku na poziomie co najmniej 70%, liczonego jako średnia z pięciu obszarów. W 2023 roku Indeks Inwestor w Kapitał Ludzki dla LINK4 wyniósł 81%. Najwyższy rezultat firma uzyskała w obszarze zaangażowania oraz kompetencje rozumiane jako rozwój, obowiązki, warunki pracy.

– Jesteśmy dumni, że po raz kolejny otrzymaliśmy ten cenny certyfikat. Jako pracodawcę cieszą nas szczególnie wyniki potwierdzające dobre relacje międzyludzkie w naszej firmie. To podstawa, na której możemy realizować misję prostych ubezpieczeń. Jak wynika z badania, wśród pracowników LINK4 utrzymuje się bardzo wysoka satysfakcja z relacji z bezpośrednim przełożonym, z relacji ze współpracownikami oraz z poziomu stabilności pracy w firmie – oceny są w tych obszarach na poziomie 87–92% – podkreśla Marlena Piekut, dyrektorka Pionu HR i Relacji z Klientem LINK4.

(AM, źródło: LINK4)