Mapa Agentów zaprasza na szkolenie na temat tworzenia profilu firmowego w social mediach

0
182

27 września Mapa Agentów we współpracy z Alwis&Secura organizuje szkolenie zatytułowane „Firmowy profil na Facebooku i Instagramie”.

Szkolenie jest skierowane do agentów ubezpieczeniowych, którzy odnoszą sukcesy w sprzedaży stacjonarnej, ale chcieliby sprzedawać więcej polis online, czy też szukają nowych kanałów dotarcia do potencjalnego klienta. Podczas szkolenia będą mogli dowiedzieć się, czym jest menedżer firmy, co to jest Meta Business Suite i jak je założyć oraz jak dodawać dostępy, usuwać je, tworzyć strony i konta reklamowe. Ponadto uczestnicy poznają dostępne funkcje narzędzi firmy Meta.

Szkolenie poprowadzi Paulina Świętczak, ekspertka z sześcioletnim doświadczeniem w branży marketingowej, w agencji hyperCREW odpowiadająca za social media klientów, tworzenie dla nich contentu, organizację sesji zdjęciowych, a przede wszystkim za tworzenie kampanii mediowych i zakup mediów na platformach Meta.

Szkolenie odbędzie się 27 września od godz. 10.00. Organizatorem jest Mapa Agentów, natomiast sponsorem strategicznym – Alwis&Secura.

Zapisy TUTAJ.

Uczestnicy szkolenia otrzymają także gratis pakiet szablonów grafik Canva o wartości 299 zł.

Więcej na temat szkolenia.

(AM, źródło: Mapa Agentów)